Napisz list do kolegi i opisz swoje wakacje

Pobierz

2010-09-20 14:33:45Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu .. List napisz bardzo starannie (mile widziany wydruk komputerowy).. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz e mail do koleżanki po angielsku.. 2013-10-10 19:03:43; Napisz do koleżanki lub kolegi z klasy list, w którym opowiesz o znanych Ci zasadach dobrego .List do kolegi z niemiec zapraszam na wakacje do polski opisz miasto jako atrakcja turystyczna.. Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Na wstępie mojego listu serdecznie Cię pozrdrawiam i dziękuję za poprzedni list.Dawno się nie odzywałeś.. Nie wiem co u Ciebie słychać i jak .Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło ; Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej… Napisz list do .Napisz list do swojego przyjaciela (przyjaciółki, koleżanki lub kolegi).. Na wstępie mego listu chciałabym Cię bardzo serdecznie pozdrowić i wyjaśnić Ci skąd taki dziwny list z innego kraju, a więc Iwanie znalazłam Twój adres w gazecie, prosiłeś, żeby ktoś z Polski napisał do Ciebie.Napisz krótki list do mamy?.

Napisz list do kolegi z zagranicy i opisz w nim swoje wakacje.

Napisz list do znajomej/ego z Anglii z prośbą o pomoc.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.List do kolegi z Anglii, którego wcześniej zaprosiłeś na wakacje.. napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .. W liście opisz swoje wspomnienia z wakacji, ciekawą przygodę lub marzenia, których nie udało ci się zrealizować.. List do przyjaciela z wakacji.. Zwróć uwagę na kolejność informacji w zdaniach.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. (akapit) Piszę do Ciebie ten list, aby opowiedzieć Ci o moich tegorocznych wakacyjnych planach.. Mam na imię Magda i jestem Polką.. Opis wakacji angielski.Napisz list do kolegi z Australii.. Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyłoChciałbym Ci opowiedzieć jak spędziłem wakacje.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Jak wiesz lato zbliża się wielkimi krokami i już teraz należy zacząć myśleć o wakacyjnych przygodadch.Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec..

Opisz swoje ostatnie wakacje.

2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad.. Wielką pasją Anieli jest teatr, więc kłamstwo jest przez nią świetnie odgrywane.. At first I would like for you to describe how I spent my holidays.Napisz do swojego kolegi list(Po angielsku) w formie e-maila, w którym opiszesz wydarzenie.. Powiedz gdzie jesteś na wakacjach i z kim Powiedz co robiłeś ostatnio-Opisz przygodę która ci się przydarzyła Zapytaj o jego plany wakacyjne i zaproś go do polski.. 2011-03-10 14:03:43List do przyjaciela z wakacji List przyjaciel z wakacji wakacje List do przyjaciela napisz list do przyjaciela opis wakacji w liście do przyjaciela Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Napisz list do kolegi z Australii.. Trzymaj się podstawowych zasad obowiązujących przy tejE mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Napisz e-mail do swojej koleżanki z Niemiec na temat zakupów.Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24 Napisz list do koleżanki która jest chora, opisz jak tam w szkole i jak jej zdrowie..

Napisz do kolegi list, w którym polecisz mu Krzyżaków.

zadanie dodane 25 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika kopec (-1,570) .Napisz list do kolegi opowiadając o swoich wakacjach.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. 1.podaj cel podrózy i zapytaj kolege czy nie mial by ochoty z toba wyjechac.. 2.Napisz kiedy planujesz podróz i jakim środkiem zamierzasz podrózowac.. Was gemacht?Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .napisz list do przyjaciela.. Bardzo bym się ucieszył gdybyś mi jak najprędzej odpisał i opisał .. Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.Zadanie: napisz list do kolegi , koleżanki przedstawiając w nim Rozwiązanie: droga olu chciałabym ci opowiedzieć swoje plany na wakacje mam zamier wymieniasz gdzie Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.List do koleżanki lub kolegi na temat wakacji (akapit) Na początku mojego listu chciałbym pozdrowić Ciebie opraz całą Twoją rodzinę..

...Napisz list do kolegi z Rosji i opisz czym dla Ciebie jest Polska.

Cześć Ed!. Potrzebuję to zadanie na jutro - za pomoc serdecznie dziękuje.. Hello Paul,E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. 2014-01-22 17:59:04; Napisz list do koleżanki.. 2013-04-03 21:13:35; napisz list do koleżanki 2015-09-16 19:08:12; Napisz list do koleżanki!. opis wakacji.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21 .Napisz list do kolegi z zagranicy i opisz w nim swoje wakacj - rozwiązanie zadania .. Napisz jak dlugo bedzie trwała podroz i co bedziesz robic .Napisz list do koleżanki lub kolegi,w którym opowiesz o wizycie w teatrze.. List ma zawiera: skąd pisze list, kiedy tam przybyłem, powiedzieć jaka jest pogoda i jak się czuje, co robiłem w pierwszym dniu wakacji, opisać cały dzień z twojej wizyty, opisać coś niezwykłego co się wydażyło podczas wakacji.Przebywasz na wakacjach u swojej rodziny na wsi.Napisz list do kolegi/koleżanki w ktorym:-napisz w jaki sposob spedzasz wakacje.-opisz swoja pierwotna niecheć do spedzania wakacji na wsi i co szułeś jak sie ci to odmieniło.-w jaki sposób spedzasz czas z rodziną i jak jej pomagasz.-poinformuj o braku dostepu do internetu i fakcie iz nie masz mozliwosci komunikacji droga internetową.Wszystkie opisane w powieści obyczajowej sytuacje rzogrywają się w Łebie i Poznaniu w latach siedemdziesiątych.. 2011-02-08 21:42:31 Napisz list z wakacji 2011-11-10 14:58:35 Napisz krótki list do przyjaciela na temat nowego nauczyciela do polskiego.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Czas czytania: 1 minuta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt