Podziękowanie za udział w szkoleniu

Pobierz

Gościliśmy: pracowników JSW, uczniów szkół, pedagogów, urzędników …W ramach szkolenia otrzymujecie Państwo link do szkolenia, prezentację, przykładowy konspekt zajęć lekcyjnych, podziękowanie za udział, link do katalogów: …uczestniczyli w zamkniętym szkoleniu Kodeks postępowania administracyjnego z .Podziękowanie kandydatowi za udział w teście > Kadrowe > Wzory dokumentów > … W poniedziałek 5 listopada 2018 roku, w Akademii Techniczno-Humanistycznej odbyła się już dziewiąta edycja …Podziękowania za udział w konferencji AutoEvent 2018 Galeria Jest nam niezmiernie miło oznajmić, że Instytut INTL Sp.z o.o. otrzymał podziękowanie za …Szanowni Państwo Dyrektorzy, w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji "Szkoła do hymnu".. Serdecznie dziękujemy za przybycie do Warszawy na kolejne szkolenie, które tym razem dotyczyło kontroli …Wszystkim Uczestnikom szkolenia, które odbyło się w dniach 11-13 kwietnia 2018 r. w Białce Tatrzańskiej chcemy serdecznie podziękować przede wszystkim za liczne …Podziękowania za udział w szkoleniu w Krynicy-Zdrój.. Chcemy uprzejmie podziękować wszystkim Uczestnikom szkolenia, które odbyło się w dniach 25 - 27 …Podziękowania za uczestnictwo w szkoleniu Serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniu, który mamy nadzieję przyczyni się do Państwa sukcesów..

Zapraszamy do …Dziękujemy za aktywny udział w szkoleniu!

Cieszę się, że …Podziękowanie za udział w kursie klinicznym z pacjentami 15.04.2020 zmarł prof. Olaf Evjenth Z wielkim smutkiem chciałbym powiadomić, że 15.04.2020 zmarł prof. Olaf …Podziękowania za udział w konferencji Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom Konferencji "Wyzwania zdrowotne i społeczne w opiece nad osobą starszą i …Szkolenia odbyły się w dniach 1-30 czerwca 2021 r. i cieszyły się dużym zainteresowaniem.. Nagranie całego webinaru oraz nasz prezent - eBook "Psychologia Inwestowania" - prześlemy …Podziękowanie za udział w konferencji Dział: Podziękowania .. Biorąc udział w szkoleniu: W łatwy sposób zdobędziesz umiejętność przemawiania.. Dowiesz …Składamy serdeczne podziękowania firmie Dezamet S.A. Zakłady Metalowe w Nowej Dębie za udział w szkoleniu "Microsoft Excel 2013 - na poziomie średnio …Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Tczewie otrzymał podziękowanie za udział, wsparcie i zaangażowanie w organizację Tczewskiego Biegu "Tropem Wilczym".Podziękowanie za uczestnictwo w konferencji - Podziękowania - Podziękowanie za wygłoszenie prelekcji i udział w konferencji nt. "Zagrożeń wynikających z …Podziękowanie za współpracę i uczestnictwo w szkoleniu MASCAL - Aktualności - Do Oddziału Prewencji Policji w Warszawie wpłynęło podziękowanie od Dyrektora …Podziękowania za udział w konferencji..

Podziękowanie po szkoleniu Szkolenie jak zawsze było prowadzone na wysokim poziomie.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom Konferencji Warsztatowej, zorganizowanej przez ZPMEiT Mediakom, która …Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.. z o.o. oraz Szczecińskiej Energetyki Cieplnej Sp.. Dziękuję całej grupie za aktywny udział w szkoleniu pt. "Struktura i planowanie jednostki treningu personalnego - część …Podziękowania za udział w szkoleniu W dniu 13 marca br. w ZSEA odbyło się szkolenie dla rodziców prowadzone przez pedagoga szkolnego o tematyce,,Narkotyki kradną …Nasze podziękowanie jest szczególne ze względu na fakt, że nie obejmuje tylko zakresu samego szkolenia, które było niezwykle uczące i wartościowe.. Dotyczy również …Szanowni Państwo, Właśnie wróciliśmy z wyjazdowego szkolenia "Rachunkowość, kontrola zarządcza, budżet zadaniowy 2014/2015 - uporządkowanie wiedzy po zmianach …Podziękowania za udział w szkoleniach - Fotorelacja Data dodania: 26.06.2017 Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział w szkoleniach HVAC 2017 oraz Forum …W imieniu Metrolog Sp.. Ma ona na celu podziękować za ich udział oraz …Szanowni Państwo, dziękujemy za udział w czwartkowym szkoleniu on-line ze sterownika DELEM na prasie krawędziowej Baykal prowadzonym przez naszego specjalistę …Podziękowanie za udział w szkoleniu Dziękujemy za udział w szkoleniu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt