Życzenia z okazji urodzin

Pobierz

Tych siedemdziesiąt lat doświadczeń, zmagań, ciągłej walki z losem wykuły z Ciebie wspaniałego człowieka.. Odnajdź spokój w codzienności, ale nie zwlekaj i walcz o swoje marzenia.. Kategoria: Urodziny.. Składamy więc z tej okazji najpiękniejsze życzenia, aby dzień 18 urodzin stał się jeszcze wspanialszy.. Więc chcę przed Tobą .Tego wyjątkowego dnia, kiedy obchodzisz swoje 70 urodziny śpieszę życzyć Ci wszelkiej pomyślności, nadziei w sercu, promiennego uśmiechu na ustach, trafnych zrządzeń losu, wielu niezapomnianych.Życzenia na 40 urodziny nie są zbyt łatwe do ułożenia.. Niech Ci w życiu dobrze będzie!. Dokładaj wszelkich starań, by skutecznie .Z okazji URODZIN Życzenia powodzenia na dalsze lata.. Należą do nich zabawne słowa, ciepły, refleksyjny, wesoły, krótki lub nawet dłuższe wypowiedzi na urodziny.Życzenia na 80 urodziny Z okazji 80. urodzin życzę Ci, aby Bóg prowadził Cię przez resztę Twego życia, żebyś na swej drodze spotykała samych dobrych ludzi, a to, co złe omijało Cię z daleka.. Niech Cię dobry los obdarzy.. wszystkim, o czym tylko marzysz!Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie.. Jak wesołym krasnoludkom.. Nic dziwnego, w końcu wraz z pierwszymi urodzinami maluszek przestaje być niemowlęciem, jest to zatem duże wydarzenie.Wybrałyśmy 10 rymowanych życzeń z okazji pierwszych urodzin, które można wpisać do kartki albo wysłać SMS-em.18..

Wszystkiego dobrego z okazji urodzin.

Jeżeli nie jest to elegancki bankiet z okazji 60 urodzin cioci, a spotkanie w gronie przyjaciół to dużo łatwiej jest się wypowiedzieć.Z okazji urodzin życzę Ci końskiego zdrowia, szczerego uśmiechu, zgrabnego zadu, generalnie czadu!. Życzenia urodzinowe Z okazji urodzin życzę Ci, abyś każdego dnia na nowo zachwycał się życiem, niepowtarzalnym i jedynym, miłością, wszechobecną i cierpliwą, przyjaźnią, niezniszczalną i cichą, i uśmiechał się do siebie i świata.Poważne‧Imieniny‧Walentynki‧Dla przyjaciółki‧Rocznica ślubu‧Pożegnanie z pracyŻyczenia urodzinowe dla mężczyzny Życzę Ci, abyś zawsze potrafił iść z podniesioną głową dumny z tego, kim jesteś; abyś umiał dostrzec piękno nawet w najmniejszych drobnostkach i na zawsze pozostał dobrym człowiekiem w głębi Twojego serca.Z okazji Twoich urodzin, przesyłam szczerze życzenia i zachęcam do świętowania.. Na .Z okazji 70-tych urodzin najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i uśmiechu na każdy dzień.. Jesteś naszą dumą, najbardziej ukochaną na świecie!. Miej odwagę cały czas sięgać po więcej.. Dzisiaj składam Ci, Mamo, Najlepsze życzenia Za Twe przykrości, za Twe cierpienia, Za noce bolesne, za noce czułe, Za wszystko, Mamo, dziś Ci dziękuje..

urodziny to dzień.

Niech Twoje życie kwitnie i nabiera barw, a Ty pozostawaj sobą i nigdy się nie poddawaj w dążeniu do swoich celów.Oryginalne życzenia na osiemnastkę to nie lada wyzwanie!. Niech problemy i smutki nie przeszkadzają w codzienności, a wszystkie marzenia się spełniają.. Dni urocze, piękne, młode.Poważne życzenia na 50 urodziny Dla statecznego solenizanta, który nie lubi wygłupów, mamy także poważne życzenia na 50 urodziny.. Z okazji urodzin życzę Ci: wiatru, który budzi marzenia.Co może być lepszego dla osoby niż świętowanie jego setnych urodzin?. Podążaj wyłącznie za dobrymi śladami, słuchaj mądrych ludzi i wyznaczaj cele.Najpiękniejsze życzenia na urodziny.. Z okazji urodzin życzę Ci: odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone,Piękne życzenia urodzinowe.. Niech twoje talenty rozwijają się jak pąki kwiatowe - pięknie i powoli.. Ocena użytkowników: / 97.. Prezentujemy najlepsze słowa dla 50-latków, aby pogratulować - i w różnych odmianach, których rzadko będziesz widzieć.Z okazji 40-stych urodzin najserdeczniejsze życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze.. Tak niech Tobie całe życie Gwiazdka szczęścia świeci!. Wśród nich życzenia osiemnastkowe bez rymów .Z okazji urodzin życzę Ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, niskich podatków, pomyślnych wiatrów, błyskotliwych ripost, pozycji lidera, samych pozytywnych wibracji, niezmiennie zielonego światła, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, nie .W dniu Twoich 80. urodzin serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.Jeśli szukasz krótkich, zwięzłych i zwięzłych pisemnych słów na urodziny z okazji swoich 50. urodzin, jesteś w tej sekcji Sprueche-und-Weensche.de we właściwym miejscu..

18 urodziny to dzień, w którym wkraczamy w dorosłe życie.

Marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być.. i nadziei, bez której nie da się żyć.--Z okazji Twego święta życzę Ci kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości,Do prezentu najlepiej dołączyć kartę urodzinową z życzeniami, która będzie miłą, sentymentalną pamiątką nawet po kilku latach.. Słusznie zasłużyłeś na szacunek, jakim otaczają Cię najbliżsi.Nasza droga dziewczynko, gratulujemy tego radosnego wydarzenia - dziś są Twoje 15 urodziny.. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie.. Życzenia są czymś bardzo ważnym.. Poniżej znajdziesz całe spektrum propozycji!. Urodziny są taką okazją, przy której, zależnie od stopnia zażyłości, możemy sobie pozwolić na bardziej lub mniej humorystyczne życzenia urodzinowe.. Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!. Możesz stworzyć na przykład zabawny wierszyk, który będzie dla malca miłą niespodzianką.Życzenia z okazji urodzin składamy Ci z głębi serca.. Na jubileuszowe pięćdziesiąte urodziny życzę Ci pogody ducha, więcej optymizmu,Życzenia na roczek, które składamy solenizantowi na urodzinowej kartce, to cenna pamiątka.. Jak wesołym krasnoludkom czas w bajeczkach leci..

Na ten wyjątkowy dzień mamy dla ciebie wiele pięknych słów na urodziny Gratulacje zebrane.

Odrobina humoru nie powinna jednak zaszkodzić, tym bardziej, jeżeli życzenia z okazji 40 urodzin składamy osobie bliskiej lub którą dobrze znamy.Życzenia na 70 urodziny Daleko zaszedłeś w życiu a jeszcze tyle przed tobą.. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć.. Pomyśl tylko, jak bardzo możesz rozbawić, zainspirować czy wzruszyć solenizanta, wykorzystując tylko zgrabnie ułożone słowa.. Zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.Atrakcyjne życzenia z okazji urodzin dla mężczyzny - najlepsze propozycje.. "Czterdziestka" to przecież pełnoprawny wiek średni, więc w tym przypadku wskazane jest zachowanie pewnej powagi.. W każdej chwili, zawsze, wszędzie.. Proste, eleganckie i ze smakiem sprawdzą się również na urodziny dalekiej ciotki, a nawet szefa.. Samych radosnych chwil, a także cierpliwości i radości na dalsze lata!Z okazji 18 Urodzin życzymy Ci, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były codziennością Twych dni… Powodzenia zawsze będą z tobą!z okazji urodzin..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt